.

Miód z naszej pasieki

Zapraszamy do zakupu miodu z naszej pasieki zlokalizowanej 40 km od Poznania w otulinie puszczy zielonka.

Pasieka położona pośród lasów i jezior . Brak przemysłu i dużych miast w najbliższej okolicy sprawia że nasze pszczoły doskonale się rozwijają i zbierają przepyszny miodek.

Pasieka Trzy Sady jest prowadzona rodzinnie . Ja nauczyłem się pszczelarstwa dawno temu od swojego dziadka .Teraz całą wiedzę przekazuję mojemu synowi , który pracuje razem ze mną na gospodarstwie . Nasze pszczoły maja zapewnione najlepsze warunki . Wszystkie ule są nowoczesne , korpusowe.

Wokół pasieki jest bardzo dużo naturalnych pożytków . W lesie przy którym stoi pasieka rośnie sporo akacji , nieopodal mamy starą aleje lipową . Co roku siejemy rośliny miododajne  , facelię , koniczynę , gorczycę  słonecznik.

Dlaczego warto kupić miód z naszej pasieki?

• Miód nie jest podgrzewany, jest rozlewany do słoików prosto po wirowaniu z ramek pszczelich

• Nasze pszczoły utrzymywane są w należytych warunkach i higienie, co gwarantuje ich znakomitą kondycje, a to przekłada się to na wysoką jakość miodu

• Nasz miód jest w 100% naturalny bez dodatku sztucznego cukru i innych sztucznych syropów , to co pszczoły zbiorą to wlewamy do słoika.

• Pasieka oczywiście jest zarejestrowana u powiatowego lekarza weterynarii

Odbiór miodu na terenie Poznania po wcześniejszym umówieniu telefonicznym .

Przy zakupie 4 słoików dostawa miodu na terenie Poznania GRATIS !

Możliwość wysyłki kurierem max 15 słoikiów 1kg w jednej paczce . Każdy słoik jest pakowany w osobny karton specjalnie przygotowany do transportu. Gwarantuje to bezpieczny transport poczta lub kurierem.

Zapraszamy do skosztowania naszego miodu a na pewno zostaniecie Państwo stałymi klientami naszej pasieki.

W razie dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu telefonicznego. 780 120 770 .