Przeskocz do treści

Zajmujemy się produkcja oraz sprzedażą sadzonek rabarbaru.

Sadzonki mamy przygotowane w multiplatach po 24 sztuki. Można też zamówić sadzonki w doniczkach P9.

Rabarbar po selekcji . Zdrowy ładnie ukorzeniony.

Sadzonki sprzedajemy hurtowo dla osób zakładających plantacje oraz klientów indywidualnych chcących posadzić kilka sztuk do ogródka j.

Przy większych ilościach cena do negocjacji. Pamiętaj zakładając plantacje że na 1ha wchodzi 10 000 sztuk sadzonek.

Oferujemy wysyłkę małych ilości kurierem a przy większych ilościach  tani transport busem .

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 780 120 770

 

Właśnie zakwitała facelia. Wysialiśmy nasiona tych kwiatów specjalnie na potrzeby naszej pasieki. Facelia jest roślina miododajną .  Piękne, niebiesko-fioletowe łany facelii błękitnej  zachwycają każdego, kto tylko ma okazję je oglądać. Kwitnące facelie przyciągają   pszczoły jak magnes ponieważ roślina ta  należy do najlepszych i najbardziej cenionych roślin miododajnych.

Facelia błękitna dorasta do wysokości ok. 80-100 cm. i posiada dość szorstkie, gęsto owłosione, sztywne pędy oraz tak samo owłosione, pierzaste, jasnozielone liście. Jej niebieskofioletowe, dzwonkowate kwiaty w zależności od terminu siewu rozwijają się od czerwca do sierpnia i pozostają na roślinie przez ponad miesiąc. Facelia należy do najlepszych roślin miododajnych. Pszczoły odwiedzają facelię  przez cały dzień. Na 1 m2 uprawy może pracować 30 pszczół (wydajność na dobrych glebach dochodzi do 300-400 kg miodu/ha)

Nasze pszczółki juz lataja na kwiat facelii zbierając przepyszny miodek.